Firma Multi-Projekt jest autorską pracownią projektowania architektury Katarzyny Paszkiewicz, absolwentki Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Pracownia została założona w maju 2008 roku.

Od początku swej działalności zajmuje się opracowywaniem projektów: budowy, przebudowy, rozbudowy i zmiany sposobu użytkowania: jedno- i wielorodzinnych budynków mieszkalnych, budynków usługowo-handlowych oraz przemysłowych; a także projektowaniem i aranżacją wnętrz.

W całym procesie projektowania Pracownia zapewnia koordynację międzybranżową, uczestniczy w pozyskiwaniu niezbędnych dokumentów formalnoprawnych oraz prowadzi inwestycje – zarówno na etapie uzyskiwania niezbędnych decyzji, jak i na etapie realizacji.

W zakresie swojej działalności wykonuje:

  • opracowania koncepcyjne
  • projekty budowlane
  • projekty wykonawcze
  • adaptacje projektów typowych
  • projektowanie i aranżację wnętrz

Dzięki tak szerokiemu zakresowi działalności projektowej pracownia zapewnia wysoki standard współpracy, kładąc duży nacisk na dobór profesjonalnego zespołu projektantów wszystkich branż, jak również na terminowość realizacji zleceń.

Celem przewodnim Pracowni jest zapewnianie kompleksowej obsługi projektowej i stworzenie funkcjonalnej i estetycznej architektury harmonijnie wpisującej się  w otaczający krajobraz.

Indywidualne podejście do każdego projektu oraz wnikliwe poznanie oczekiwań Inwestora w połączeniu z profesjonalnym warsztatem projektowym gwarantuje spełnienie Jego oczekiwań.

Ważne jest, by tworzona architektura zapewniała komfort zarówno użytkownikowi, jak i potencjalnym odbiorcom, aby ostatecznie określonej funkcji nadać właściwą formę i umiejętnie połączyć ją z kontekstem urbanistycznym.